Cariera ta in imobiliare la agentia Evo Imobiliare din Iasi
Optează pentru o carieră în domeniul imobiliar.

Ne mărim echipa! Căutam colegi, colege.

Esti pasionat/ă de ținutele office și te regăsești în ele ? Agenția Evo Imobiliare este compusă dintr-o echipă tânără, dinamică, și ne mândrim cu faptul că participăm activ și zilnic în lumea imobiliară. Se spune că este cea mai bine platită meserie, dar posibilitatea de a câștiga venituri considerabile este direct proporționale cu determinarea și munca depusă. Program flexibil în care poți jongla între activități personale și cele profesionale. Iți place să fii o persoană diplomată, sociabilă, organizată, pozitivă și orientată spre rezultat..

Căutăm colegi cu sau fară experiență, care să performeze în cadrul echipei noastre pe următoarele segmente:

  • Vânzări apartamente
  • Vânzări case / vile
  • Vânzări spații comerciale / birouri / producție
  • Închirieri spații comerciale / birouri / producție
  • Închirieri apartamente / case

Dacă..

  • Ai bune abilităţi de relaţionare.
  • Ai bune abilități de comunicare atât verbal. cât și scris în limba română.
  • Ai carnet de conducere cat.B ( mașina personală constituie un avantaj )
  • Ai disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren.
  • Esti în căutarea unei cariere pe termen lung și de succes...
  • Aplică acum și hai să ne cunoaștem la o cafea!
Suport de marketing

Prin site-urile personale

Prin Google Ads, Facebook Ads,

Prin pagini personale de Facebook www.facebook.com/EvoImobiliareIasi/, www.facebook.com/ImobiliareIasiAnunturi, cât și grupuri.

Prin multiple site-uri de specialitate.

Info / CV

Pe adresa de e-mail; office@evo-imobiliare.ro

Ne puteți trimite CV-ul și pe WhatsApp.

Contact: 0753.925.001

Vei avea un set de responsabilități pe care să le realizezi, ca de exemplu:

  • Prospectarea telefonică zilnică
  • Actualizarea zilnică a informațiilor în softul CRM
  • Activități zilnice de teren specifice domeniului.
  • Interacțiuni în persoană cu vânzători/cumpărători.
  • Participarea la trainingurile organizate de companie.
  • Realizarea de tranzacții imobiliare.
  • Studiul continuu al pieței imobiliare.
  • Dezvoltarea propriului portofoliu de clienți.
  • Promovarea ofertelor din portofoliu.
  • Monitorizarea derulării și finalizarea tranzacțiilor
  • Nu in ultimul rand discutii cu colegii la o cafea buna.
Ne puteti contacta pe